Centrum Medyczne Galmedic

Nie wymagamy skierowania, dzięki prywatnej praktyce ograniczamy formalności i dokumentację do niezbędnego minimum.

Kim jesteśmy – Centrum Medyczne Galmedic

odtrucie alkoholowe

Nasza placówka świadczy usługi medyczne w warunkach prywatnych stacjonarnej kliniki. Korzystamy z wiedzy, doświadczenia i opieki wykwalifikowanych lekarzy i przedstawicieli personelu pielęgniarskiego. Wykonywane przez nas zabiegi wyróżnia wszechstronność, skuteczność i kompleksowość. W krótkim terminie jesteśmy w stanie zrealizować najpotrzebniejsze badania kontrolne i diagnostyczne niezbędne pacjentowi. Nasz personel charakteryzuje się indywidualnym i podmiotowym podejściem do każdego chorego. Centrum Medyczne Galmedic szczególne miejsce w swojej ofercie przeznacza na usługi skierowane do osób uzależnionych od nadmiernego spożywania alkoholu. W związku z tym skorzystać można tutaj z odtrucia alkoholowego, awersyjnych metod wspierających leczenie uzależnienia oraz psychoterapii. Centrum Medyczne Galmedic świadczy kompleksowe usługi zdrowotne w wielu filiach umiejscowionych na terenie różnych polskich województw. Dzięki temu pacjenci w różnorodnych lokalizacjach kraju mogą bez utrudnień skorzystać z jego bogatej oferty. Oszczędzając czas chorych i umożliwiając im otrzymanie niezwłocznej pomocy, w Galmedic nie wymagamy posiadania skierowania na wykonywane zabiegi i podejmowane leczenie. Chorzy zgłaszają się do nas głównie w celu leczenia uzależnienia, a więc przerwania ciągu alkoholowego, przeprowadzenia detoksykacji i utrzymania abstynencji.

Lekarze i sprzęt

Ponieważ świadczone przez Centrum Medyczne Galmedic usługi cechuje kompleksowość i najwyższe bezpieczeństwo, zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Podczas pobytu chorego w tym miejscu pozostaje on pod ścisłą opieką lekarzy i przedstawicieli personelu pielęgniarskiego. Podczas procesu leczenia choroby alkoholowej do dyspozycji uzależnionego pozostaje psychiatra, internista, psychoterapeuta i psycholog. Stan chorego na bieżąco monitorują również pielęgniarze i pielęgniarki. Personel medyczny nieustannie poszerza swoje kompetencje, by dbać o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Zapewniamy innowacyjne rozwiązania i wsparcie uzależnionego na każdym etapie jego walki z nałogiem.

Wygoda i dyskrecja

W Galmedic nie wymagamy od chorego skierowań, wcześniejszej rejestracji czy deklaracji wyboru specjalisty. Wystarczy kontakt z naszymi przedstawicielami (osobisty lub telefoniczny), by umówić się na spotkanie z lekarzem. Najczęściej jest ono realizowane jak najszybciej, nawet w tym samym dniu. Liczy się dla nas bowiem wygoda chorego i jego jak najszybszy proces dojścia do siebie. Skuteczna i kompleksowa terapia alkoholowa przebiega w placówce w atmosferze dyskrecji i najwyższego poziomu intymności chorego. Nie udostępniamy poufnych informacji na temat jego stanu zdrowia osobom trzecim. Samodzielnie decyduje on bowiem o tym, kogo i kiedy poinformować zarówno o swoim pobycie w Centrum, jak i postępach terapii.

Centrum Medyczne Galmedic – oferta

Niosąc pomoc głównie osobom uzależnionym od alkoholu, oferujemy działania takie jak: detoks alkoholowy (odtrucie alkoholowe i odwyk), kroplówki witaminowe, wszywkę alkoholową (Esperal) oraz psychoterapię alkoholizmu. Pacjent ma możliwość skorzystania ze wszystkich tych oddziaływań terapeutycznych w jednej placówce. Tym samym zwiększa swoje szanse szybkiego i efektywnego wyjścia z nałogu. By pokonać chorobę alkoholową, nie wystarczy bowiem zwalczyć jej objawów. Konieczne jest podjęcie oddziaływań wieloetapowych i długofalowych, wpływających zarówno na poziom zdrowia fizycznego, jak i psychicznego pacjenta.

Kliknij lokalizację, która Cię interesuje i dowiedz się, jak przeprowadzamy detoksykację w Centrum Medycznym Galmedic: detoks alkoholowy – dtrucie alkoholowe województwo śląskie lub detoks alkoholowy – odtrucie alkoholowe województwo małopolskie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na Esperalem, skorzystaj z zakładek wszywka alkoholowa (Esperal) województwo małopolskie lub wszywka alkoholowa (Esperal) województwo śląskie, by przeczytać, na czym polega terapia awersyjna.

668 660 600